Details
De beste durven zijn?
Aanmelden en inschrijven: Website Max Training Delft
Wanneer mensen het woord beste voorbij zien komen, haakt de helft al af. Het idee van de nummer 1 zijn vinden ze niet realistisch. Het klinkt eng en lijkt bij voorbaat niet haalbaar. Veel mensen zijn wat onzeker en vaak om de verkeerde redenen te bescheiden.
Maar kijk eens in de sportwereld. Winnaars gaan voor de eerste plaats. Of welke muzikant vindt het niet leuk om de eerste plaats in de hitlijsten te behalen? Dat gaat niet vanzelf, daar moeten ze wel wat voor doen. Daar gaan soms jaren van oefenen en trainen aan vooraf. En wanneer heb je dat ervoor over? Zeker wel als je ervan droomt om de beste te worden!
Zelfonderzoek
In de workshop De beste Mindset gaan wij onderzoeken waarom jij jouw ambities onnodig op een laag pitje hebt gezet. Misschien heb je bepaalde overtuigingen aangeleerd waardoor je jezelf onbewust tekort doet. Hoe kom je daarvan af? Hoe vervang je ze door oppeppende ideeën, zoals een kampioen zich voorbereid op zijn volgende wedstrijd: ik kan het, ik heb me met de volle 100 % voorbereid, dit gaat me lukken.
- Maandagavond 9 januari 2017, van 19.00 tot 21.30 uur.
- Kosten deelname per persoon: tijdelijk van € 50,- voor € 25,- per persoon, inclusief btw.
- Beperkt aantal plaatsen, vol = vol.
